Co děláme

Vaše představy změníme v reálný obraz a následně připravíme podklady pro výrobu
Zakázková výroba ze dřeva, kovu, plastů včetně 3D reklamy
Kompletní výroba tiskovin
a POS materiálů, tvorba reklamních kampaní
Realizace bytových, kancelářských a komerčních prostor na klíč

Kdo jsme

Na trhu jsme od roku 2012, ale v oboru působíme od roku 1993. Za celou svoji pracovní kariéru jsme prošli mnoha pozicemi od řadových zaměstnanců ve výrobě až po manažery. Založení vlastní firmy bylo jen logickým krokem v profesním životě, který nám umožnil realizovat náš pohled na směřování v tomto oboru bez kompromisů, do kterých nás nutila práce ve velké korporaci.

Mezi naše hlavní pilíře, na kterých stavíme úspěch naší firmy, patří ...

KVALITA

Zaměřili jsme se na výrobu produktů špičkové kvality. Toto dosahujeme investicemi do moderních technologií, použitím kvalitních a prověřených materiálů, důsledným systémem kontroly kvality během výrobního procesu. Naši zaměstnanci jsou specialisty v tomto oboru a neustále se vzdělávají.

RYCHLOST

V dnešním světě musíte konkurovat i rychlostí, s jakou dokážete dodat produkt a celé řešení od jeho objednání. Vše máme založené na strojovém vybavení a propracovaném systému řízení výroby. Díky tomu realizujeme projekty ve špičkové kvalitě v tak krátkém čase oproti našim konkurentům.

INOVACE

Neustále sledujeme trendy a investujeme do nových technologií, nacházíme nové materiály a neotřelá řešení, abychom Vám mohli nabídnout špičkový produkt, se kterým Vy získáte náskok před svojí konkurencí.

 

PŘÍSTUP

Vymýšlíme koncepty, ušité na míru vašemu oboru podnikání, které jsou působivé a nadčasové. Dokážeme Vám přinést jiný pohled na věc, díky zkušenostem i ušetřit peníze a přitom dodat plně funkční řešení.